Svatomartinská plavba po Vltavě

Ci spiace, ma questo articolo è disponibile soltanto in Ceco, Inglese Americano, Tedesco e Russo. Per ragioni di convenienza del visitatore, il contenuto è mostrato sotto nella lingua principale di questo sito. Puoi cliccare su uno dei links per cambiare la lingua del sito in un’altra lingua disponibile.

Loď CzechieI u nás jste mohli báječně oslavit svátek sv. Martina – plavbou po Vltavě na lodi Czechie, spojenu s výtečným pohoštěním (do křupava upečená kachnička, různé delikatesy slané i sladké, lahodné Svatomartinské víno) a k tomu všemu fantastický výhled na historické centrum Prahy.

Naše výletní lodě fungují během celého roku a můžete si na nich dopřát regulérní či speciální plavby – kromě svatomartinské nabízíme ještě Pražskou zvonkohru, spojenou s koncertem a výtečnou večeří se svařáčekem.

Krom toho u nás můžete samozřejmě oslavit i konec starého a příchod Nového roku – Silvestrovská plavba začíná v sedm večer a končí hodinu po půlnoci a obsahuje dvě večeře,  pivo, víno a nealko, a nevšední zážitek v podobě půlnočního přípitku u Karlova mostu.

Více informací, nebo objednávky na e-mail rezervace@lodmoravia.cz.